OPINIE

Jak wygląda współpraca z nami wg naszych klientów?

"Mieliśmy niezwykłe szczęście, że wybraliśmy Lenses Films do realizacji naszego filmu ślubnego. Ich praca jest niezwykła, pełna niesamowitych ujęć i klimatu, które idealnie oddają wyjątkowość tego dnia. Uwielbiamy filmy, które dla nas przygotowali i dzięki uchwyceniu emocji zawsze będziemy z przyjemnością wracać do tego dnia. Wiola i Tomek to nie tylko doskonali profesjonaliści, którzy wiedzą jak pokierować realizacją, żeby wyszło z tego arcydzieło, ale również ciepli ludzie tworzący dobrą atmosferę podczas współpracy. Zdecydowanie polecamy ich usługi każdemu, kto szuka profesjonalnego, doświadczonego (i nagradzanego!!!) zespołu do wykonania wyjątkowego filmu ślubnego."

SARA I MIKOŁAJ
7.10.2022

"Wspaniały duet, który „czyta” ludzi i ich potrzeby. Kiedy tylko zobaczyłam portfolio Lenses od razu wiedziałam, że to ONI muszą być z nami w dniu naszego ślubu. Niesamowita wrażliwość, poczucie estetyki i świetny warsztat gwarantują cudowną pamiątkę z waszego dnia. Do tego wszystkiego Wiola i Tomek są po prostu świetnymi ludźmi, którzy potrafią rozładować napięcie, szepnąć dobre słowo i sprawić, że przed ich obiektywem poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy. Współpraca z Lenses Films była czystą przyjemnością. Cieszę się, że mogliśmy Was gościć na naszym weselu i dziękujemy za waszą pracę. Pełen profesjonalizm w chwytaniu emocji w kadr."

ALICJA I GAWEŁ
28.08.2021

"Filmy Wioli i Tomka można by było puszczać w kinie, nie odstają niczym od kinowych produkcji. Są w pełni profesjonalni - zarówno jeśli chodzi o efekty, jak i proces. Potrafią uchwycić emocje i uczucia, jak nikt inny, ale są przy tym niewidzialni i delikatni. Lenses to duet totalnie zaangażowany w to, co robi, a są przy tym przesympatyczni i wprowadzają luźną atmosferę podczas kręcenia. Ich świetne pomysły i pomoc w realizacji sprawiają, że nawet osoby nieśmiałe poczują się dobrze przed kamerą. Dziękujemy za przepiękną pamiątkę naszego najważniejszego dnia i życzymy takiej każdej Parze Młodej."

SANDRA I KAMIL
21.05.2022

"Jeśli da się o nas coś opowiedzieć w 30 minut to Wiola i Tomek zrobili to najlepiej. Od początku zaznaczyliśmy, ze w naszym związku więcej jest szaleństwa niż wzruszających scen ale Oni idealnie to połączyli. Oglądając nasz film wzruszyłam się, uśmiałam i wróciłam pamięcią do tego co było najpiękniejsze. Przemyślane, nieprzypadkowe kadry, muzyka, klimat- tak najkrócej mogę opisać efekt ich pracy. Co ważne, pracują dyskretnie i konkretnie. Polecam z całego serca."

PAULINA I TOMASZ
9.09.2022

"Z czystym sumieniem mogę polecić Lenses! Wiola i Tomek są wspaniałymi osobami z wielkim talentem. Współpraca z Nimi przebiegała idealnie, podczas ślubu dawali cenne wskazówki, a przede wszystkim tworzyli cudowną atmosferę rozładowując całe napięcie. :) Film stworzony przez nich jest świetny, ma w sobie najważniejsze momenty, uchwycone emocje których, my w tym dniu nie mogliśmy zauważyć. Bardzo bardzo polecam!! :) :)"

JOWITA I MICHAŁ
3.09.2022

"Serdecznie polecam usługi Lenses Films. Wspaniali i profesjonalni ludzie, którzy stworzyli najpiękniejsza pamiątkę z naszego ślubu i wesela. Oba filmy są cudowne, pojawia się w nich wszystko, co powinno się tam znaleźć. Są niesamowicie estetyczne i z wyczuciem smaku. Chyba nie ma osoby, która się na nich nie wzrusza. Jeszcze raz dziękujemy za tak piękną pamiątkę i polecamy wszystkim z całego serca!"

JUSTYNA I MICHAŁ
19.08.2022

"Dla nas świetny kamerzysta i fotograf ślubny to była sprawa kluczowa, dlatego w poszukiwaniach byłam bardzo wybredna. Trafiłam na Lenses i wiedziałam, że nie chcę już szukać dalej. Co więcej - zupełnie nie martwiłam się efektem końcowym ich pracy, wiedziałam że to będzie coś niezwykłego. Profesjonalizm, subtelność i przede wszystkim spokój - co w tak nerwowym dniu jest bardzo ważne dla pary młodej i ich rodzin. A film i teledyski, cóż mogę powiedzieć.. oglądam je codziennie od tygodnia i jeszcze mi się nie zdarzyło nie wzruszyć. PRZEPIĘKNE!"

JUSTYNA I KONRAD
24.07.2022

"Niesamowity, wyjątkowy, artystyczny duet Wiola i Tomek! Stworzyli dla Nas cudowną pamiątkę ślubną, która zostanie z nami na zawsze! Oglądając film mamy łzy w oczach, a uśmiechy nie schodzą Nam z twarzy...emocje, gesty, muzyka-wszystko dobrane, uchwycone perfekcyjnie. Z całego serca polecamy wszystkim, którym marzy się świetny, oryginalny i emocjonalny film!"

GABRIELA I ŁUKASZ
15.06.2021
PL