O NAS

Wiola i Tomek

Lenses Films to my, Wiola i Tomek. Mieszkamy we Wrocławiu. Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca, spacerować, oglądać filmy lub po prostu leżeć i marzyć. Nasze serca biją nie tylko dla filmów, ale także dla siebie nawzajem i od kilku lat jesteśmy razem.

Film ślubny

Wiola

Pozytywnie przeżywam życie. Jestem wielką optymistką. Wierzę w przeznaczenie i jestem bardzo emocjonalna, “czasami za bardzo”- rzekłby Tomek. Podczas wzruszających chwil trudno jest mi powstrzymać łzy za kamerą. Nie przeżyję dnia bez kawy i przytulania. Uwielbiam detale, spędzać czas z rodziną, próbować nowych potraw i podróżować. 

Film ślubny

Tomek

Wychowałem się w małej wsi na wschodzie Polski, a do Wrocławia trafiłem z miłości. Uszczęśliwiają mnie nawet najmniejsze rzeczy w życiu. Mam ścisły umysł, więc dbam o wszystkie techniczne aspekty. Mało mówię, dużo robię. Google jest moim przyjacielem. Uwielbiam naturę, robić nowe rzeczy i niezdrowe jedzenie. Jestem szczęśliwy, że znalazłem swoją prawdziwą pasję w filmach ślubnych. Kocham swoją "pracę" i nie chcę robić nic innego. 

Nasz zespół

Wierzymy w rozwój naszej firmy, więc w przyszłości z pewnością dołączą do nas nowi, doświadczeni operatorzy.

TYPE AND HIT ENTER